OpenChurch (7.x-2.1-beta6) - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Content
fy: Ynhâld

en: Date
fy: Datum

en: Where
fy: Wêr

en: Main menu
fy: Haadmenu
