OpenChurch (7.x-2.1-beta6) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Content
sr: Садржај

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Date
sr: Датум

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Footer
sr: Подножје

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.
