OpenChurch Apps (7.x-2.0-alpha1) - en to es translation catalogue (24 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Author
es: Autor

en: Description
es: Descripción

en: Cost
es: Coste

en: Date
es: Fecha

en: Link
es: Enlace

en: Image
es: Imagen

en: Event
es: Evento

en: Email
es: Correo electrónico

en: Location
es: Ubicación

en: Gallery
es: Galería

en: Phone
es: Teléfono

en: Position
es: Posición

en: Video
es: Vídeo

en: When
es: Cuándo

en: About
es: Acerca de

en: Where
es: Donde

en: A newsletter issue to be sent to subscribed email addresses.
es: Edición del boletín que será enviada a las direcciones de correo electrónico suscritas.

en: Staff
es: Personal

en: Thumb
es: Miniatura

en: Blog Entry
es: Entrada de blog

en: Newsletter category
es: Categoría del boletín

en: Simplenews newsletter
es: Boletín de Simplenews
