OpenChurch Apps (7.x-2.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Author
fr: Auteur

en: Cost
fr: Coût

en: Link
fr: Lien

en: Event
fr: Évènement

en: Email
fr: Courriel

en: Location
fr: Emplacement

en: Gallery
fr: Galerie

en: Phone
fr: Téléphone

en: Video
fr: Vidéo

en: When
fr: Quand

en: About
fr: À propos

en: A newsletter issue to be sent to subscribed email addresses.
fr: Une publication de lettre d'information à envoyer aux adresses de courriel des abonnés.

en: Gallery Images
fr: Images de la galerie

en: Newsletter category
fr: Catégorie de lettre d'information

en: Simplenews newsletter
fr: Lettre d'information Simplenews
