OpenChurch Apps (7.x-2.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: Cost
hr: Trošak

en: Date
hr: Datum

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Event
hr: Događanje

en: Email
hr: E-pošta

en: Location
hr: Lokacija

en: Phone
hr: Telefon

en: Position
hr: Pozicija

en: About
hr: Opis
