OpenChurch Apps (7.x-2.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Date
nn: Dato

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Event
nn: Hending

en: Location
nn: Stad

en: Phone
nn: Telefon
