OpenChurch Apps (7.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Cost
sk: Náklady

en: Date
sk: Dátum

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Event
sk: Podujatie

en: Email
sk: E-mail

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Gallery
sk: Galéria

en: Phone
sk: Telefón

en: Position
sk: Pozícia

en: About
sk: Informácie o
