OpenChurch Apps (7.x-2.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Date
sr: Датум

en: Email
sr: Е-мејл адреса
