OpenChurch Apps (7.x-2.0-alpha2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Cost
af: Koste

en: Date
af: Datum

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Location
af: Ligging
