OpenChurch Apps (7.x-2.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Author
bn: লেখক

en: Description
bn: বিবরণ

en: Date
bn: তারিখ

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: Email
bn: ইমেইল

en: Location
bn: অবস্থান

en: About
bn: সম্পর্কে
