OpenChurch Apps (7.x-2.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Position
bo: གནས་ས

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: About
bo: གསལ་བཤད
