OpenChurch Apps (7.x-2.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Author
cy: Awdur

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Date
cy: Dyddiad

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Location
cy: Lleoliad

en: Phone
cy: ffôn

en: Position
cy: Lleoliad
