OpenChurch Apps (7.x-2.0-alpha2) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Date
ht: Dat

en: Image
ht: Imaj
