OpenChurch Apps (7.x-2.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Author
hu: Szerző

en: Description
hu: Leírás

en: Cost
hu: Költség

en: Date
hu: Dátum

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Event
hu: Esemény

en: Email
hu: E-mail

en: Location
hu: Helyszín

en: Gallery
hu: Galéria

en: Phone
hu: Telefon

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Video
hu: Videó

en: When
hu: Mikor

en: About
hu: Leírás

en: Where
hu: Hol

en: A newsletter issue to be sent to subscribed email addresses.
hu: Hírlevél, ami kiküldhető a feliratkozott email címekre.

en: breadcrumbs
hu: morzsák

en: Newsletter category
hu: Hírlevél kategória
