OpenChurch Apps (7.x-2.0-alpha2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Date
os: Датæ

en: Image
os: Сурæт
