OpenChurch Apps (7.x-2.0-alpha2) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Date
se: Dáhton

en: Image
se: Govva

en: Position
se: Virgi

en: Video
se: Filbma

en: About
se: Birra
