OpenChurch Apps (7.x-2.1-alpha1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Author
ar: المؤلف

en: Description
ar: الوصف

en: Cost
ar: كلفة

en: Date
ar: التاريخ

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Audio
ar: الصوت

en: Event
ar: الحدث

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Location
ar: الموضع

en: Position
ar: الوضع

en: Video
ar: فيديو

en: About
ar: حول
