OpenChurch Apps (7.x-2.1-alpha1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Cost
bg: Цена

en: Date
bg: Дата

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Audio
bg: Музика

en: Email
bg: Е-поща

en: Location
bg: Местоположение

en: Phone
bg: Телефон
