OpenChurch Apps (7.x-2.1-alpha1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Cost
et: Maksumus

en: Date
et: Kuupäev

en: Image
et: Pilt

en: Audio
et: Heli

en: Event
et: Sündmus

en: Email
et: E-kiri

en: Location
et: Asukoht

en: Gallery
et: Galerii

en: Phone
et: Telefon

en: Position
et: Asukoht

en: About
et: Programmist

en: Newsletter category
et: Uudiskirja kategooria
