OpenChurch Apps (7.x-2.1-alpha1) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Author
fa: نویسنده

en: Description
fa: توضیحات

en: Cost
fa: هزینه

en: Date
fa: تاریخ

en: Link
fa: پیوند

en: Image
fa: تصویر

en: Audio
fa: صوتی

en: Event
fa: رویداد

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Location
fa: مکان

en: Gallery
fa: گالری

en: Phone
fa: تلفن

en: Position
fa: موقعیت

en: Video
fa: ویدیو

en: About
fa: درباره

en: Newsletter category
fa: دسته خبرنامه
