OpenChurch Apps (7.x-2.1-alpha1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը
