OpenChurch Apps (7.x-2.1-alpha1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Date
ne: मिति

en: Link
ne: लिङ्क

en: Email
ne: ईमेल

en: Location
ne: स्थान
