OpenChurch Apps (7.x-2.1-alpha1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Cost
ta: விலை

en: Date
ta: தேதி

en: Link
ta: சுட்டி

en: Image
ta: படம்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Location
ta: இடம்

en: Position
ta: இடம்

en: About
ta: பற்றி
