OpenChurch Apps (7.x-2.1-alpha1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Author
tr: Yazar

en: Description
tr: Açıklama

en: Cost
tr: Maliyet

en: Date
tr: Tarih

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: Podcast
tr: Pod yayını

en: Audio
tr: Ses

en: Event
tr: Olay

en: Email
tr: E-posta

en: Location
tr: Konum

en: Phone
tr: Telefon

en: Position
tr: Konum

en: About
tr: Hakkında
