OpenChurch Apps (7.x-2.1-alpha2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Author
am: ደራሲ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Date
am: ቀን

en: Email
am: ኢሜይል

en: Location
am: ቦታ

en: Position
am: ቦታ
