OpenChurch Apps (7.x-2.1-alpha2) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Author
da: Forfatter

en: Description
da: Beskrivelse

en: Cost
da: Omkostning

en: Date
da: Dato

en: Image
da: Billede

en: Audio
da: Lyd

en: Event
da: Begivenhed

en: Email
da: E-mail

en: Location
da: Lokation

en: Gallery
da: Galleri

en: Phone
da: Telefon

en: Position
da: Placering

en: When
da: Hvornår

en: About
da: Om

en: Where
da: Hvor

en: A newsletter issue to be sent to subscribed email addresses.
da: En nyhedsbrevsudgave som afventer udsendelse til tilmeldte e-mail-adresser.

en: Staff
da: Ansatte

en: Newsletter category
da: Nyhedsbrevskategori

en: Simplenews newsletter
da: Simplenews nyhedsbrev
