OpenChurch Apps (7.x-2.1-alpha2) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Cost
el: Κόστος

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Event
el: Συμβάν

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Gallery
el: Γκαλερί

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Position
el: Θέση

en: About
el: Περί
