OpenChurch Apps (7.x-2.1-alpha2) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Date
eu: Data

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Event
eu: Gertaera

en: Email
eu: Eposta

en: Location
eu: Kokalekua

en: Position
eu: Kokapena

en: About
eu: (r)i buruz
