OpenChurch Apps (7.x-2.1-alpha2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Author
fil: May akda

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Date
fil: Petsa
