OpenChurch Apps (7.x-2.1-alpha2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Date
mn: Огноо

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Email
mn: Имэйл

en: Location
mn: Байрлал
