OpenChurch Apps (7.x-2.1-alpha2) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: Description
nl: Beschrijving

en: Cost
nl: Kostprijs

en: Date
nl: Datum

en: Image
nl: Afbeelding

en: Event
nl: Evenement

en: Email
nl: E-mail

en: Location
nl: Locatie

en: Gallery
nl: Album

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Position
nl: Positie

en: When
nl: Wanneer

en: About
nl: Over

en: A newsletter issue to be sent to subscribed email addresses.
nl: Nieuwsbriefuitgave te zenden naar de ingeschreven e-mailadressen.

en: Staff
nl: Personeel

en: Newsletter category
nl: Nieuwsbriefcategorie

en: Simplenews newsletter
nl: Simplenews-nieuwsbrief
