OpenChurch Apps (7.x-2.1-alpha2) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Date
ps: نيټه

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Position
ps: ځاى

en: About
ps: په اړه
