OpenChurch Apps (7.x-2.1-alpha2) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Author
pt: Autor

en: Description
pt: Descrição

en: Cost
pt: Custo

en: Date
pt: Data

en: Image
pt: Imagem

en: Audio
pt: Áudio

en: Event
pt: Evento

en: Location
pt: Localização

en: Gallery
pt: Galeria

en: Phone
pt: Telefone

en: Position
pt: Posição

en: About
pt: Sobre

en: Where
pt: Onde

en: Thumb
pt: Miniatura

en: OpenChurch Bulletin
pt: OpenChurch Boletim

en: OpenChurch Events
pt: OpenChurch Eventos

en: OpenChurch Gallery
pt: OpenChurch Galeria

en: OpenChurch Ministry
pt: OpenChurch Ministério

en: OpenChurch Video
pt: OpenChurch Vídeo
