OpenChurch Apps (7.x-2.1-alpha3) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Cost
he: עלות

en: Date
he: תאריך

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Audio
he: אודיו

en: Event
he: אירוע

en: Email
he: דוא"ל

en: Location
he: מיקום

en: Gallery
he: גלריה

en: Phone
he: טלפון

en: Position
he: מיקום

en: Video
he: וידאו

en: When
he: מתי

en: About
he: אודות

en: Where
he: איפה

en: A newsletter issue to be sent to subscribed email addresses.
he: גליון של העלון שיישלח לכתובות הדוא"ל של המנויים.
