OpenChurch Apps (7.x-2.1-alpha3) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Cost
pl: Koszt

en: Date
pl: Data

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Event
pl: Termin

en: Location
pl: Położenie

en: Gallery
pl: Galeria

en: Phone
pl: Telefon

en: Position
pl: Pozycja

en: Video
pl: Wideo

en: About
pl: O stronie

en: A newsletter issue to be sent to subscribed email addresses.
pl: Wydanie newslettera, które będzie wysłane na adresy e-mail  subskrybentów.

en: Staff
pl: Personel

en: Newsletter category
pl: Kategoria newslettera
