OpenChurch Apps (7.x-2.1-alpha4) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Date
ast: Data

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Location
ast: Llugar
