OpenChurch Apps (7.x-2.1-alpha4) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Date
bs: Datum

en: Image
bs: Slika

en: Event
bs: Događaj

en: Location
bs: Lokacija
