OpenChurch Apps (7.x-2.1-alpha4) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Date
ca: Data

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Audio
ca: Àudio

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Location
ca: Localització

en: Gallery
ca: Galeria

en: Phone
ca: Telèfon

en: Position
ca: Posició

en: Video
ca: Vídeo

en: When
ca: Quan

en: About
ca: Detalls

en: Where
ca: On

en: Newsletter category
ca: Categoria del butlletí

en: Simplenews newsletter
ca: Butlletí de Simplenews
