OpenChurch Apps (7.x-2.1-alpha4) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Cost
cs: Náklady

en: Date
cs: Datum

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Email
cs: E-mail

en: Location
cs: Místo

en: Phone
cs: Telefon

en: Position
cs: Pozice

en: When
cs: Když

en: About
cs: Popis

en: A newsletter issue to be sent to subscribed email addresses.
cs: Vydání věstníku určené k odeslání na zaregistrované adresy.
