OpenChurch Apps (7.x-2.1-alpha4) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: Author
de: Autor

en: Description
de: Beschreibung

en: Cost
de: Kosten

en: Date
de: Datum

en: Image
de: Bild

en: Event
de: Ereignis

en: Email
de: E-Mail

en: Location
de: Ort

en: Gallery
de: Galerie

en: Phone
de: Telefonnummer

en: When
de: Wann

en: About
de: Über

en: Where
de: Wo

en: A newsletter issue to be sent to subscribed email addresses.
de: Ein Newsletter, der an die eingetragenen E-Mail-Adressen geschickt wird.

en: Staff
de: Personal

en: Thumb
de: Thumbnail

en: Newsletter category
de: Newsletter-Kategorie

en: Simplenews newsletter
de: Simplenews-Newsletter
