OpenChurch Apps (7.x-2.1-alpha4) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: About
my: အကြောင်း
