OpenChurch Apps (7.x-2.1-alpha4) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Author
ru: Автор

en: Description
ru: Описание

en: Cost
ru: Стоимость

en: Date
ru: Дата

en: Link
ru: Ссылка

en: Image
ru: Изображение

en: Podcast
ru: Подкаст

en: Audio
ru: Аудио

en: Event
ru: Событие

en: Location
ru: Место

en: Gallery
ru: Галерея

en: Phone
ru: Телефон

en: Position
ru: Позиция

en: Video
ru: Видео

en: About
ru: Информация

en: A newsletter issue to be sent to subscribed email addresses.
ru: Выпуск рассылки был отправлен на электронные адреса подписчиков.

en: Staff
ru: Персонал

en: Gallery Images
ru: Изображения Галереи

en: breadcrumbs
ru: строки навигации

en: Newsletter category
ru: Категория рассылки

en: Bulletin
ru: Бюллетень

en: Album Cover
ru: Обложка альбома
