OpenChurch Apps (7.x-2.1-alpha4) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Description
si: විස්තරය

en: Date
si: දිනය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය
