OpenChurch Apps (7.x-2.1-alpha4) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Date
th: วันที่

en: Link
th: ลิงค์

en: Email
th: อีเมล

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Video
th: วีดีโอ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Staff
th: พนักงาน
