OpenChurch Apps (7.x-2.1-alpha4) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Author
uk: Автор

en: Description
uk: Опис

en: Cost
uk: Вартість

en: Date
uk: Дата

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Podcast
uk: Подкаст

en: Audio
uk: Звук

en: Event
uk: Подія

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Location
uk: Місце розташування

en: Gallery
uk: Галерея

en: Phone
uk: Телефон

en: Position
uk: Позиція

en: Video
uk: Відео

en: When
uk: Коли

en: About
uk: Про модуль

en: Where
uk: Де

en: A newsletter issue to be sent to subscribed email addresses.
uk: Випуск розсилання був відправлений на електронні адреси передплатників.

en: Thumb
uk: Палець

en: Newsletter category
uk: Категорія розсилання

en: Bulletin
uk: Бюлетень

en: Album Cover
uk: Обкладинка альбому
