OpenChurch Apps (7.x-2.1-beta3) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Date
be: Дата

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Audio
be: Аўдыё

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: About
be: Аб
