OpenChurch Apps (7.x-2.1-beta3) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Author
fi: Tekijä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Cost
fi: Maksu

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Location
fi: Sijainti

en: Gallery
fi: Galleria

en: Phone
fi: Puhelin

en: Position
fi: Sijoitus

en: When
fi: Milloin

en: About
fi: Tietoja

en: Where
fi: Missä

en: A newsletter issue to be sent to subscribed email addresses.
fi: Uutiskirjeen tilaajien sähköpostiosoitteisiin lähetettävä uutiskirjejulkaisu.

en: Newsletter category
fi: Uutiskirjeen kategoria

en: Simplenews newsletter
fi: Simplenews uutiskirje
