OpenChurch Apps (7.x-2.1-beta3) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Location
ku: شوێن

en: About
ku: دەربارە
