OpenChurch Apps (7.x-2.1-beta3) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Author
oc: Autor

en: Description
oc: Descripcion

en: Cost
oc: Còst

en: Date
oc: Data

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Audio
oc: Àudio

en: Event
oc: Eveniment

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Location
oc: Emplaçament

en: Position
oc: Posicion

en: About
oc: A prepaus

en: Where
oc: Ont
