OpenChurch Apps (7.x-2.1-beta3) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Author
ro: Autor

en: Description
ro: Descriere

en: Date
ro: Data

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: Email
ro: email

en: Location
ro: Locaţia

en: Phone
ro: Telefon

en: Position
ro: Poziţie

en: About
ro: Despre
